Naszą misją jest promowanie ekologii i zielonego stylu życia, a także produktów i usług, które wspierają tę ideę. Współpracujemy ze starannie wybranymi markami, które działają w nurcie odpowiedzialnego społecznie, ekologicznego biznesu.

Na naszych stronach publikujemy cyklicznie ekokonkursy, w których można wygrać wiele nagród. Być może na razie skromnych, ale z czasem, gdy nasza społeczność urośnie to mamy nadzieję, że i zwiększy się również pula nagród od naszych sponsorów. Dlatego już teraz prosimy Cię, opowiadaj o Zielonej Polsce i szerz z nami zieloną nowinę.

Dlaczego to takie ważne?

Ideą naszego portalu jest ekologiczna edukacja. Każdego miesiąca tworzymy artykuły o tym jak żyć i prowadzić biznes z szacunkiem dla naszej planety. Twój udział w naszej społeczności to dołożenie swojej cegiełki do promocji ekologii w Polsce.

Jak wygrywać w Ekokonkursach?

Każda strona z Ekokonkursem to oddzielny artykuł sponsorowany, na końcu którego znajduje się instrukcja oraz formularz konkursowy. Możesz brać udział w dowolnej liczbie konkursów (jedno hasło na konkurs). Gdy kończą się konkursy publikujemy listę zwycięzców nagród głównych i nagród pocieszenia. 

Miłej zabawy!

Zespół Zielona Polska